DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Wywiad z ATB - niemieckim DJ'em i producentem

Miniaturka

ATB (André Tanneberger) to pseudonim znanego niemieckiego DJ'a, muzyka i producenta muzyki trance. Artysta zajmuje czołowe miejsca na światowej scenie klubowej od wielu lat. Jego najwieksze przeboje takie jak "9pm (Till I Come)" czy "Don't stop" królowały na parkietach dyskotek przez długi czas. Artysta ciągle tworzy, a jego kawałki nadal utrzymane są w charakterystycznym dla ATB stylu.

Zdjęcie 

Pioneer kilka dni temu rozmawiał z muzykiem na temat jego kariery i twórczości. W wywiadzie artysta zdradził swoje najbliższe plany związane z muzyką,a także czym obecnie się zajmuje i jak wygląda życie muzyka i producenta. Ponadto opowiedział o swoich licznych podróżach, ulubionym sprzęcie oraz o rozwoju muzyki klubowej na świecie.

 


 

Jesteś tutaj: Home Wywiady Wywiad z ATB - niemieckim DJ'em i producentem