Najseksowniejsze Celebrytki

Na co dzień rozmawiam z gwiazdkami w różnym wieku i o rozmaitej urodzie. Wśród nich są takie, które wyróżniają się na plus. Nawet bez makijażu i niedbale ubrane wyglądają pięknie. Ich seksapil poraża. Oto one:


Dorota Gardias

Posągowa brunetka o jasnej, jedwabistej skórze. Jest wysoka i smukła – byłaby idealną gwiazdą „Top model”. Jednak wystarczyło jej, że wielokrotnie zdobywała koronę w lokalnych konkursach miss piękności. Ostatnio chodzi smutna i nie chce rozmawiać. Podobno przeżywa rozwód. Rozchmurz się Doroto, z uśmiechem Ci do twarzy.


Edyta Górniak


Nieważne czy poprawiała w jakiś sposób urodę. Edyta jest tak samo delikatna, wrażliwa i dziewczęca jak 15 lat temu. Praktycznie wcale się pod tym względem nie zmieniła. Rozmawiając z nią czuje się, że jest nieprzeciętna. Na pewno pomogła jej specjalna dieta i treningi podczas „Tańca”. A jej długie nogi to dar niemalże tak wielki jak wspaniały głos.


Paula Marciniak

Za każdym razem kiedy rozmawiamy, podkreślam jej walory urody. A jest o czym rozprawiać. Już dawno w showbiznesie nie pojawiła się tak atrakcyjna dziewczyna. Przede wszystkim imponuje jej ogromny, NATURALNY biust. Podobno największy w całym przemyśle rozrywkowym. Mam jednak nadzieję, że jej talent zostanie doceniony tak samo jak uroda.


Anna MuchaNie wygląda na swoje 30 lat, ale znacznie młodziej. Muszę przyznać, że zdjęcia w „Playboyu” nie są przekłamane. Przed udziałem w „Tańcu” schudła i nadal utrzymuje wagę. Rzadko pojawia się na imprezach showbiznesowych (w odróżnieniu do Edyty Herbuś, która jest prawie na każdej). Udziela niewielu wywiadów i szybko ucieka. W ten sposób gra niedostępną – to podoba się mężczyznom.


Małgosia Socha

Ona też sprawia wrażenie niedostępnej, ale w jej przypadku to cecha wynikająca z wrodzonej nieśmiałości. Małgosia jest odwrotnością chociażby zimnej Magdaleny Cieleckiej. Jest ciepła i sympatyczna. Doceniam jej urodę, tym bardziej, że nie jest zbezczeszczona żadnym chirurgicznym zabiegiem. Na pewno jeszcze nie raz będziemy mogli podziwiać ją na małym i dużym ekranie w rolach co najmniej tak dobrych jak Violetta z „BrzydUli”.


Ola SzwedNiektórym wydaje się krnąbrna i pyszna. A tak naprawdę jest rezolutna, pewna siebie i wie czego chce. Ma wiele różnorodnych talentów – świetnie gra, śpiewa i tańczy. Nawet jeśli nie będzie kontynuowała kariery aktorskiej, pozostanie obecna w mediach. I wbrew pozorom, wielu Polaków lubi jej ciemną barwę skóry. Mogę zapewnić, że Aleksandra na żywo jest dokładnie taka sama (jeśli nie ładniejsza) jak na zdjęciach z „Playboya”.Marta Żmuda-Trzebiatowska
Wszyscy wiedzą, że urodziwa z niej dziewczyna. Jednak podczas jednej z premier, przed przeprowadzeniem wywiadu, po prostu mnie zatkało. Jej piękno robi wrażenie. Facet czuje się, jakby bił od niej intensywny blask. Marta jest bardzo bezpośrednia. Udowodniła, że nie krępuje się grać nago. Nie odchudza się na siłę, bo nie ma po co. Jest dokładnie w sam raz.

by Robert Patoleta