Sex w wielkim mieście

Od kilku lat kolekcjonerzy rzeczy nietypowych mają możliwość zbierania karteczek przedstawiających nagie panie o obfitych kształtach.

Najlepsze wyniki osiągają ci, którzy mieszkają w centrum Warszawy, a do tego posiadają samochód. Codziennie każdy właściciel czterech kółek może liczyć na kilkanaście nowych wzorów. Agencje towarzyskie nie dają im chwili wytchnienia. Praktycznie co kilka dni pojawia się nowy wzór sex-ulotki zapraszającej do spędzenia miłych chwil w towarzystwie "nagich dominujących kociczek".

Pierwsze seks-ulotki to małe ksero karteczki. Obecnie konkurencja jest duża, więc agencje nie żałują pieniędzy na reklamę. Gołe panie nabrały kolorów, większych rozmiarów, często drukowane są na błyszczącym papierze. Dziewczyny stają się coraz odważniejsze. Początkowo nieśmiało odsłaniały biust - dzisiaj bez skrępowania pokazują wszystko, co natura (bądź chirurg) im dała.

Popularne jest pokazywanie dziewcząt, które faktycznie pracują w lokalu. Obok zdjęcia znajduje się hasło: "Nie kupuj kota w worku, wybierz z fotografii!". W modzie są także duety les. W Warszawie dwa najbardziej znane i zapracowane to: "fotomodelki Ania i Iza, całodobowo" oraz "delikatne, miłe Julia i Eliza".

O wiele mniej atrakcyjne niż panie są teksty na ulotkach. Od kilku lat powielany jest ten sam schemat. Właściciele agencji zachwalają przede wszystkim lokal: "ekskluzywny apartament", "prysznic w każdym pokoju", "jedyne tak dzikie miejsce relaksu", "kameralny domek", "nastrojowy lokal". Ciepłych słów nie żałują swoim dziewczynom: "20 półnagich amazonek czeka", "duży wybór Azjatek", "najlepsze z najlepszych", "Anitka niczego nie odmówi", "dominujące i uległe".

Zdarzają się promocje dla najbardziej wytrwałych klientów: "3 godzina gratis", "obficie zaopatrzony bar", "1,5 godziny taniej".

Coś dla siebie znajdą też panowie kochający inaczej: "chłopcy dla pań i panów".

I coś dla wybrednych i znudzonych klasycznym seksem: "madam sado", "lesbi show", "mega wibrator", "taniec przytulaniec", "masaż hiszpański", "lustra". Poszukujących mocnych wrażeń zaprasza Sharon. Ulotka obiecuje wiele. Pani odważnie obnaża nie tylko gigantycznych rozmiarów piersi, ale też atrybuty znajdujące się poniżej pasa. Tu już pachnie tanią pornografią.

Agencja Honey do wypromowania swojego lokalu użyła wizerunku... Kubusia Puchatka. Sympatyczny miś z uśmiechem na pyszczku przygląda się nagiej panience oblanej miodem.

Linda zachęca "ślicznymi dziewczynami w koronkach, szpileczkach, pończoszkach". Ciekawym hasłem może pochwalić się agencja działająca na Placu Konstytucji. Panowie mogą w niej "doładować akumulatory".

Część ulotek zaopatrzonych jest w mapkę pokazującą, jak dojechać do lokalu. Najnowocześniejsze mają swoje strony w Internecie:

www.lovezone.sex.com.pl/honey - "Raz w tygodniu organizujemy sex party. W tym dniu drzwi naszego domku są dla pozostałych naszych gości zamknięte. W kameralnej atmosferze wśród grona swoich znajomych możesz miło spędzić czas... Jednym zdaniem: szampan, kobiety i śpiew. Chcesz już teraz zarezerwować wybrany przez Ciebie dzień?"

www.linda.internet.pl - "Jako agencja towarzyska mamy na celu w 100% zadowalać klienta, dlatego: Godzina towarzyska kosztuje 110 zł. Pół godziny kosztuje 90 zł. Kwadrans 70 zł. W spotkaniu może być miłość klasyczna, francuska, masaże erotyczne typu tajlandzki (masaż biustem i włosami całego ciała), hiszpański (masaż biustem członka), a także zabawa z wibratorem. DUECIK LESBI - Godzina kosztuje 320 zł. Pół godziny 260 zł. W spotkaniu panie są aktywne do siebie i do pana. DUECIK ZWYKŁY - Godzina kosztuje 220 zł. Pół godziny 180 zł. W spotkaniu panie są aktywne do pana, a pan może być aktywny zarówno do jednej pani, jak i do drugiej. DOMINACJA - Godzina kosztuje 160 zł. Pół godziny 120 zł. Mamy profesjonalnie wyposażone studio, dużo sprzętu, 5 miejsc zniewolenia, fotel ginekologiczny, baty, szpicruty, pejcze, wibratory. Panie mogą dominować w sposób erotyczny, psychiczny, fizyczny, medyczny (w zależności od wymagań klienta ) ULEGLE PANIE - Godzina kosztuje 310 zł. Pół godziny 210 zł. Pan może dominować w sposób erotyczny, psychiczny, medyczny oraz fizyczny bez pozostawiania śladów na ciele pani. PEŁNY SERWIS - Godzina kosztuje 310 zł. Pół godziny 290 zł".

www.monic.lok.pl - "10 dziewczyn w wieku 18-24 lata. Cena za godzinę 100 złotych. Na miejscu można coś wypić. Dziewczyny znają język angielski".

Agencje działają całodobowo, a jeśli ktoś jest leniwy, panienki dojeżdżają do domu. W wielu lokalach organizowane są wieczory kawalerskie". Oczywiście wszędzie "dyskrecja zapewniona".

I jak tu się nie skusić? "Wasze pragnienia zostaną spełnione". Hmmmm