DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Na wesoło: Selekcja - jak sobie z nią radzić?

Miniaturka

Z pewnością każdy z nas miał do czynienia z selekcją przed wejściem do klubu. Przychodzi piątek, a Ty zamiast się wyluzować zastanawiasz się co ubrać, aby móc tego wieczoru odwiedzić kilka miejsc i zostać do nich zwyczajnie wpuszczonym. Czy selekcja w klubach jest potrzebna?

Z jednej strony jest to pozytywne zjawisko, ponieważ w pewnym sensie zapewnia bezpieczną zabawę w gronie osób pasująych do danego miejsca. Z drugiej strony dyskryminuje i klasyfikuje ludzi na podstawie wyglądu, ubioru czy wieku.

Z tym problemem w bardzo łatwy sposób poradzili sobie bohaterowie poniższego filmu. Okazuje się, że w niektórych przypadkach obuwie sportowe, kaptur, specyficzne zachowanie, a nawet duża torba nie przeszkadza w wejściu na imprezę, co więcej sprawia, że ochroniarze diametranie zmieniają swoje zachowanie i stają się potulni jak baranki! Weż tą opcję pod uwagę jeśli masz dzisiaj zamiar zaszaleć w kilku klubach !

 

 

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Na wesoło: Selekcja - jak sobie z nią radzić?