DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Na wesoło: Jak wyprowadzić DJ'a z równowagi?

MiniaturkaZastanawiałeś się kiedyś jak wyprowadzić z równowagi najbardziej skupionego DJ'a? Możliwe, że kiedyś to zrobiłeś nie zdając sobie z tego sprawy! Na imprezę zazwyczaj idziemy dobrze się zabawić i wypić co nieco. Natomiast dla DJ'a to nie tylko fajna zabawa, ale i praca, którą musi wykonać. W zwiazku z tym zazwyczaj jest trzeźwy i zza konsolety widzi imprezę troszkę inaczej ;) Oto 44 sytuacje, którymi napewno wkurzysz DJ'a - celowo lub przypadkiem.

Obrazek

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Na wesoło: Jak wyprowadzić DJ'a z równowagi?