Polecamy: PulsStacja, czyli muzyczny odjazd

MiniaturkaStacja pierwsza: odjazd, czyli grudzień 2009, kiedy czwórka przyjaciół: Grzegorz Zakrzewski, Artur Ochman Paweł Winiarczyk i Sławomir Gortych założyli PulsStację. Rozgłośnia szybko zasłynęła  tego, że jako jedyna w profesjonalny sposób grała niekomercyjną, ambitną muzykę. Początkowo grał pilot, w styczniu 2010 pojawił się pierwszy live. Od tamtej pory przez PulsStację przewijali się kolejni prezenterzy oraz goście, nierzadko światowego formatu: m.in. Alchemist Project, Komodo, TNT, Beattrax, Out of Blackout, Sak Noel, Marc van Linden, Danzel, TDJ Baby Face DJ Maniana czy DJ Bolek.

Kolejnym krokiem w rozwoju stacji była pierwsza transmisja live z klubu Speed Club. Słuchaczom, którzy nie mogli w weekend wyrwać się z domu pomysł tak przypadł do gustu, że postanowiliśmy transmitować największe imprezy w Polsce co tydzień, dzięki czemu możecie się bawić razem z nami w każdy sobotni wieczór: bez wychodzenia z domu i kupowania biletów.

Kolejną stacją była współpraca z jednym z największych serwisów muzycznych jakim jest bez wątpienia portal eNutka.Net. Przyrost liczby słuchaczy i profesjonalna pomoc ze strony administratora tego serwisu pomogła jeszcze bardziej wybyć się pulsStacji.

W 2011 pakiet kontrolny w PulsStacji przejęła znana europejska marka muzyczna Energy 2000. Potężny zastrzyk gotówki, powiększona załoga oraz współpraca z licznymi firmami, pozwoliły na wprowadzenie znacznych zmian: cyklicznych audycji tematycznych, zwiększenia ilości transmisji live, czy wreszcie budowy społeczności muzycznej wokół radia.

"Bo muzyka jest jak magia"

http://pulsstacja.fm/

http://www.facebook.com/pulsstacja