DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Radio Złote Przeboje na ekranach LED

MiniaturkaNa czterech wielkoformatowych ekranach LED, zlokalizowanych w Warszawie, będzie można od teraz zobaczyć, jakie utwory są aktualnie grane na antenie Radia Złote Przeboje.

15-sekundowe animacje wyświetlane będą na ekranach i będą informować o tym jaki utwór jest nadawany na antenie Radia Złote Przeboje, a także jaki będzie kolejny numer. Ponadto na telebimach będą wyświetlane informacje przypominające częstotliwość stacji w Warszawie, czyli 100,1 FM. Jest to bardzo dobra forma reklamy, ponieważ każdy przechodzący/przejeżdzjący obok niej będzie mógł ustawić i posłuchać tego właśnie radia w swoim odbiorniku.

Zdjęcie

Ta kampania mająca na celu promowanie propozycji Radia Złote Przeboje. Została zorganizowana przez Grupę Radiową Agory i będzie trwała 2 tygodnie.

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Radio Złote Przeboje na ekranach LED