DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Laif - nowa odsłona magazynu muzycznego

Miniaturka

Magazyn muzyczny Laif od obecnego miesiąca wprowadza kolejne zmiany. Od teraz będzie miał więcej stron (aż 64), nowy format i zmieniony layout. Pierwsze modyfikacje wprowadzono już grudniu. Obniżono wówczas cenę magazynu z 8,65 do 6,95 zł.

Od teraz Laif będzie wychodził na nowym papieprze i będzie miał odświeżoną szatę graficzną. Na szczęście tematyka gazety nie ulegnie zmianie. Nadal będzie można czytać artykuły dotyczące różnych gatunków muzycznych - od rocka po szeroko pojętą elektronikę. Ponadto w każdym numerze zawsze można znaleźć reportaże na temat życia klubowego w różnych zakątkach świata, ciekawe wywiady z artystami, recenzje oraz newsy muzyczne.

Zdjęcie 

Wydawcą magazynu Laif jest Mediabroker. Pismo dostępne jest w sieci Empik oraz salonach prasowych w nakładzie 35 tys. egz.

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Laif - nowa odsłona magazynu muzycznego