DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Radio najpopularniejsze wśród młodych kobiet

Miniaturka

Codziennie prawie 12 milionów kobiet słucha radia. Ponad 1/4 z nich zajmuje to nawet 6 godzin lub więcej. Najwyższe wyniki zostały odnotowane wśród młodszych słuchaczek. Są to osoby w kategoriach wiekowych 15-24 i 25-39 lat. Wskaźnik ten sięga 80 procent jak wynika z danych Radio Track.

W ubiegłym roku średnio codziennie radia słuchało 75,4 proc., czyli 11,7 mln kobiet. Obecnie co najmniej raz w tygodniu radio włącza 93,3 proc.

Zdjęcie

 Co czwarta kobieta (27 proc.) słucha audycji radiowych minimum 6 godzin dziennie. Kobiety słuchają radia głównie w dni powszednie rano (o godz. 9 przekracza 30 proc.). Od godziny 7 do 16 zasięg stale przekracza 20 proc. W kategoriach wiekowych: 15-24 i 25-39 lat zasięg dzienny utrzymuje się w granicach 80 proc.

Radio jest naczęściej wybieranym medium wśród dyrektorek i przedstawicielek wolnych zawodów (81,9 proc.) oraz pracowniczek umysłowych (80,5 proc.) - stanowią one około 1/3 wszystkich słuchaczek.

Radio najchętniej słuchane jest w domu. Wskazują na to wyniki, które wskazują, że ponad połowa kobiet (57,6 proc.) ma włączone radio właśnie w domu. Co czwarta natomiast (25,6 proc.) słucha radia w samochodzie.

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Radio najpopularniejsze wśród młodych kobiet