DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

"Pop-Up Videos" – muzyczne informacje w pigułce

MiniaturkaZ jakimi tancerzami w swoich teledyskach romansowała Madonna? Ile kosztowały cekinowe rękawiczki Michaela Jacksona? Dlaczego zespół The Police obraził się na twórców programu „Pop-Up Videos”? Odpowiedzi na te pytania codziennie rano w MTV.

„Pop-Up Videos” to program z teledyskami, stworzony przez Woody’ego Thompsona i Tada Lowa. Już po pierwszej emisji w październiku 1996 zyskał wiernych fanów, a przez długi czas był jednym z hitów stacji. Pierwszym teledyskiem, zaprezentowanym w „Pop-Up Videos” był klip do piosenki Tiny Turner - „Missing You”.

Zdjęcie

„Pop-Up Videos” to pigułka wiedzy o artystach i teledyskach. Poza informacjami ze świata muzyki, wyskakujące na ekranie „dymki” przedstawiają wiele nieznanych i zabawnych newsów, danych oraz ciekawostek. Niektóre z odcinków „Pop-Up Videos” poświęcone są wybranemu artyście, m.in. Madonnie czy U2. Dla wielu widzów to szansa na poszerzenie swojej wiedzy o gwiazdach i ich wideoklipach. Warto więc włączyć MTV i dowiedzieć się więcej.

Źródło: dobracommunications.pl/netfan.pl

Jesteś tutaj: Home zzZ boku "Pop-Up Videos" – muzyczne informacje w pigułce