DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Najbardziej obciachowe okładki płyt

Miniaturka

Każdy z nas przeglądał kiedyś stare płyty swoich dziadków i rodziców. Zapewne nie raz natkneliście się na conajmniej dziwne, a napewno obciachowe okładki płyt winylowych pochodzących głównie z lat 80-tych. W połączeniu z niesmacznym tytułem w stylu: "My pussy belongs to daddy" lub "My lips are for blowing" taki obraz to cios poniżej pasa.

Nie powinno się oceniać książki (w tym przypadku płyty) po okładce, ale czy jesteście w stanie uwierzyć, że taki album zawiera fajny numer? Raczej nie. Poniżej przedstawiamy zestawienie najbardziej odrażających, niesmacznych i kiczowatych okładek wszechczasów. Przynajmniej można się pośmiać!

Okładka

Okładka

Okładka

OkładkaOkładkaOkładka

Nawet bez botoxu można mieć wargi jak Angelina Jolie...

Okładka

 Okładka

Dość dwuznaczne :)

Okładka

Dwuznaczności ciąg dalszy... 

Okładka

Zwierzaki bywają podobne do swoich panów

Okładka

Są takie miejsca, do których często wracamy...

 Okładka

Okładka

Okładka 

 OkładkaOkładka

Okładka

Okładka

Okładka

Okładka

Okładka

Tsss...

Okładka

A kogo przypomina ten Pan? Czy to przypadkiem nie ten sam co na poniższym filmiku?

 

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Najbardziej obciachowe okładki płyt