DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Wizualne eksperymenty w Czwórce

MiniaturkaJuż po raz drugi w historii radiowo-telewizyjnej audycji Łukasza Napory obejrzeć mogliśmy niezwykły performance wizualny autorstwa VJ Emiko i aktorki Ady Korneckiej. O warstwę dźwiękową zadbał Leon, który już w tę sobotę wystąpi na inauguracji rezydentury Łukasza w sopockim klubie Stereo.

Eksperyment polegał na tym, że wizualizacje powstawały na żywo - w studiu Czwórki Radia z Wizją. Nie było czasu na postprodukcję i montaż. Punktem wyjścia do powstającego w locie scenariusza były elementy scenografii i rekwizyty oraz interakcja między Emiko, a filmowaną Adą Kornecką. Ada to aktorka i filmoznawczyni związana z teatrem postdramatycznym i tańcem współczesnym poprzez Laboratorium Improwizacji Tańca.

Zdjęcie

O warstwę dźwiękową tego swoistego spektaklu zadbał Leon – osoba odpowiedzialna m.in. za bookingi festiwalu Audioriver i agencji Spółka Akcyjna. W latach 2001-2005 związany był z warszawskimi klubami W5, Piekarnią i Klatką, gdzie grał oraz organizował cykle imprez. Dzięki jego wysiłkom, warszawska publiczność mogła podziwiać występy m.in. takich gwiazd, jak Nick Warren, James Holden, Chris Fortier czy Timo Maas.

Już w tę sobotę Leon wystąpi wraz z Łukaszem Naporą w nowootwartym klubie Stereo w Sopocie. Impreza o nazwie Naporama to autorski cykl Łukasza, który właśnie 19 maja będzie miał swoją inaugurację. Stereo to jedyne miejsce w Polsce z nagłośnieniem legendarnej brytyjskiej marki Funktion–One, której soundsystemy instalowane są w najlepszych klubach świata.

Źródło: netfan.pl/polskieradio.pl

Jesteś tutaj: Home zzZ boku Wizualne eksperymenty w Czwórce