Talent.pl - portal dla utalentowanych

MiniaturkaTalent.pl to niezależne przedsięwzięcie internetowe, którego efektem jest powstanie pierwszego w Polsce zaawansowanego technologicznie portalu internetowego umożliwiającego ludziom utalentowanym w określonych dziedzinach bądź profesjach zaprezentowania się wszystkim użytkownikom internetu w postaci stworzonych przez siebie prezentacji audio, wideo, zdjęć lub audio-wideo.

Portal umożliwia zarówno osobom prywatnym jak i firmom przeglądanie i wyszukiwanie utalentowanych osób w celu ich późniejszego zatrudnienia, objęcia w portalu "mecenatu" nad ich talentem w różnych formach oferowanych przez serwis, lub też wyłącznie tylko zachwycania się ich umiejętnościami. Jest to pierwszy tego typu projekt internetowy na polskim rynku.

Talent.pl to również serwis społecznościowy, interaktywny i rozrywkowy. Internautom proponujemy wiele konkursów i bardzo dużo zabawy. Fani gwiazd portalu mogą się gromadzić wokół swoich ulubieńców na najróżniejsze sposoby.

LogoTalent.pl skierowany jest zarówno do młodych jak i starszych internautów szukających wartościowych form rozrywki, kochających różne formy sztuki oraz nastawionych na wspieranie ludzi utalentowanych i rozwijanie się. Portal dedykowany jest też firmom poszukujących prawdziwe talenty i chcących je zatrudnić i wspierać. Serwis staje się tym samym platformą (swojego rodzaju wsparciem i pośrednikiem) dla tych, którzy wiele w jakiejś dziedzinie potrafią a nie umieją się wypromować.

Talent.pl jest zarówno serwisem rozrywkowym gwarantujących wiele zabawy swoim użytkownikom. Właścicielem portalu jest NetAll spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Warszawie. Zapraszamy na www.talent.pl!